KONST / Litografier / Färglitografi 9109276
*
nr 910 9276
Stina Sunesson
(1925-1998), Sverige
Färglitografi , Stina Sunesson (1925-1998), 192/350, 56x80
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 september 2014
kl 18:30:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/9 22:17:09
1
100 kr
7/9 12:00:26
2
Vinnande bud
8/9 17:11:01
3
200 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Stina Sunesson
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
Läs mer om Stina Sunesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stina sunesson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:49
*
Stina Sunesson
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
Läs mer om Stina Sunesson
nr 910 9276
Stina Sunesson
(1925-1998), Sverige
Färglitografi , Stina Sunesson (1925-1998), 192/350, 56x80
Stina Sunesson, svensk målare född i Insjön 1925, död 1998.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 250 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 september 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 5/9 22:17:09 | 1 | 100 kr |
| 7/9 12:00:26 | 2 | Vinnande bud |
| 8/9 17:11:01 | 3 | 200 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Stina Sunesson
Stina Sunesson, svensk mÃ¥lare född i Insjön 1925, död 1998.Läs mer om Stina Sunesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stina sunesson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
12 jan kl 18:49



